21.4 C
Ankara
Salı, Mayıs 24, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

DEV FUAR KAPILARINI AÇTI!

Dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı Gulfood, Dubai World Trade Centre’da başladı.

21.02.2021 itibariyle başlayan ve 85 ülkeden 2 bin 500 katılımcının yer aldığı fuar, 25 Şubat tarihine kadar devam edecek. Dünyanın dört bir yanından gelen gıda ve içecek profesyonelleri beş gün boyunca Dubai’de ağırlanacak.Teknolojinin gıda endüstrisini nasıl değiştirdiği ve pandemi sırasında zorlukların nasıl üstesinden gelineceği konusunda gıda atölyeleri ve tartışmaların da yapılacağı etkinliğin, dünyanın dört bir yanından binlerce alıcıyı çekmesi bekleniyor.

BAE, Gulfood 2021 için en sıkı sağlık protokollerine uyulmasını sağladı ve buna göre, etkinlik, güvenlik ve hijyen protokolleri altında gerçekleştirilecek. Tüm delegelerin sağlığı düşünülerek, sosyal mesafe uygulaması ve maske takmak da zorunlu hale getirildi.Aralarında Michelin yıldızlı şefler de dahil olmak üzere 60’tan fazla şef, tanınmış iş liderleri, hükümet başkanları ve gıda yenilikçileri dahil 110 konuşmacı ve BAE’deki en iyi mutfak uzmanları yer alacak.Türkiye’den 160’ın üzerinde firma fuara katılım gerçekleştiriyor. Özellikle pandemi süresince yurt içi ve yurtdışı fuarların yapılamamasından dolayı ihracat sıkıntısı çeken firmalarımız için Gulfood Dubai fuarının nasıl geçeceği merak konusu.

Dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı Gulfood, Dubai World Trade Centre’da başladı. 21.02.2021 itibariyle başlayan ve 85 ülkeden 2 bin 500 katılımcının yer aldığı fuar, 25 Şubat tarihine kadar devam edecek. Dünyanın dört bir yanından gelen gıda ve içecek profesyonelleri beş gün boyunca Dubai’de ağırlanacak.Teknolojinin gıda endüstrisini nasıl değiştirdiği ve pandemi sırasında zorlukların nasıl üstesinden gelineceği konusunda gıda atölyeleri ve tartışmaların da yapılacağı etkinliğin, dünyanın dört bir yanından binlerce alıcıyı çekmesi bekleniyor. BAE, Gulfood 2021 için en sıkı sağlık protokollerine uyulmasını sağladı ve buna göre, etkinlik, güvenlik ve hijyen protokolleri altında gerçekleştirilecek. Tüm delegelerin sağlığı düşünülerek, sosyal mesafe uygulaması ve maske takmak da zorunlu hale getirildi.

Aralarında Michelin yıldızlı şefler de dahil olmak üzere 60’tan fazla şef, tanınmış iş liderleri, hükümet başkanları ve gıda yenilikçileri dahil 110 konuşmacı ve BAE’deki en iyi mutfak uzmanları yer alacak.Türkiye’den 160’ın üzerinde firma fuara katılım gerçekleştiriyor. Özellikle pandemi süresince yurt içi ve yurtdışı fuarların yapılamamasından dolayı ihracat sıkıntısı çeken firmalarımız için Gulfood Dubai fuarının nasıl geçeceği merak konusu.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

16,840BeğenenlerBeğen
173TakipçilerTakip Et
187AbonelerAbone
- Advertisement -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Son Haberler