15.2 C
Ankara
Çarşamba, Haziran 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

32 yıllık tecrübesiyle un ve unlu mamuller sektörüne hizmet veren Vizyon Medya Grubu, sektörün ilk ve şu anki tek yayın organı olan Gıda Vizyon Dergisini de bünyesinde barındırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

“Yayıncılık masa başında değil, sahada yapılır” ilkesini kendine düstur edinen Gıda Vizyon ekipleri, Anadolu’yu il il, ilçe ilçe, belde belde gezerek unlu mamul üreticileri ile birebir görüşmekte, onların sorunlarını, beklenti ve taleplerini, dergi ve dijital mecra aracılığıyla ilgili makamlara ileterek önemli bir misyonu da layıkıyla yerine getirmektedir.

Gıda Vizyon, yaptığı dürüst, objektif, ilkeli habercilikle sektörde kısa sürede değer görmüş ve herkesin güvendiği ve inandığı bir yayın organı olmuştur. Yaklaşık 4 yıldır görüntülü haberler de yapan Gıda Vizyon, yazılı habercilikteki başarısını video haber ve canlı yayınlarıyla da perçinlemiştir.

Gıda Vizyon’un hedef kitlesi sadece fırıncı ve pastacılar değil, börekçi, simitçi, yufkacı, pideci gibi, içinde un olan bütün unlu mamulleri üreten değerli esnaflarımız ile onlara makine, ekipman, hammadde ve hizmet sunan işletmelerdir.

Türkiye genelinde binlerce fırıncıya ulaşan Gıda Vizyon Dergisi yurt dışında da yüzlerce okura ulaşmaktadır.

Yayınımız esnaf ve sanayicilerin meslek örgütleri, bürokrasi ve bakanlık yetkilileri tarafından da ilgiyle takip edilmektedir.

Günümüzde doğru yapılmış, yerinde ve zamanında yayınlanmış bir reklamla piyasada yerini belirlemek ve büyüme için önemlidir. Bu sebeple Gıda Vizyon Dergisi’ne vereceğiniz reklamlarla hedef kitlenize en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacaksınız.