Çeyrek asrı aşan tecrübesiyle un ve unlu mamuller sektörüne yayın yapan Gıdavizyon, sektörün ilk ve şu anki tek yayın organı olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

“Yayıncılık masa başında değil, sahada yapılır” ilkesini kendine düstur edinen Gıdavizyon ekipleri, Anadolu’yu il il, ilçe ilçe, belde belde gezerek unlu mamul üreticileri ile birebir görüşmekte, onların sorunlarını, beklenti ve taleplerini, sayfaları aracılığıyla ilgili makamlara ileterek önemli bir misyonu da layıkıyla yerine getirmektedir.

Gıdavizyon, yaptığı dürüst, objektif, ilkeli habercilikle sektörde kısa sürede sevilmiş ve herkesin güvendiği ve inandığı bir yayın organı olmuştur. Yaklaşık 2 yıldır görüntülü haberler de yapan Gıdavizyon, yazılı habercilikteki başarısını görüntülü yayınlarıyla da perçinlemiştir.

Gıdavizyon’un hedef kitlesi sadece fırıncı ve pastacılara değil, börekçi, simitçi, yufkacı, pideci gibi, içinde un olan bütün unlu mamulleri üreten değerli esnaflarımız ile onlara makine, ekipman, araç gereç, hammadde ve hizmet sunan işletmelerdir.

Her sayısı binlerce adet basan Gıdavizyon, sadece Türkiye genelindeki unlu mamul üreticilerine değil, yurt dışında 4 kıtada, yüzlerce okura ulaşmaktadır.

Yayınımız sadece unlu mamul üreticileri ve tedarikçileri tarafından değil, esnaf ve sanayicilerin meslek örgütleri, bürokrasi ve bakanlık yetkilileri tarafından da ilgiyle takip edilmektedir.

Günümüzde doğru yapılmış, yerinde ve zamanında yayınlanmış bir reklam, ayakta kalmak ve büyümek için çok önemlidir. İşte Gıdavizyon’a vereceğiniz reklamlarla, hedef kitlenize en kısa, en sağlıklı ve en çabuk şekilde ulaşma şansı yakalayacaksınız.