11.3 C
Ankara
Salı, Mayıs 17, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

O FIRINDA EKMEK 1 LİRAYA SATILIYOR

Boraboy’da Şubat ayı sonunda faaliyete geçen Boraboy Ekmek Fabrikası ilçe merkezinde dükkan tutarak ekmek fiyatında indirime gitmiş ti. 17 Haziran’da 1.50 kuruş olan ekmek, Boraboy Ekmek’te bir liradan satılmaya devam ediyor.

Atatürk bulvarı (Samsun caddesi) no 21’de hizmet   veren firma sahibi Ekin Ünay  açıklama yaptı:

”Hemşerilerimizin zamlarla boğuştuğu bu zor zamanlarda Boraboy Ekmek Fabrikası  olarak hizmete girdiğimiz günden beri sürdürdüğümüz  fiyat politikamızda ve çizgimizde bir değisiklik olmamış  ve olmayacaktır da. 200 gr Pişmiş   ekmeğin fiyatı  Taşova halkı  bize sahip çıktığı sürece 1 TL olarak kalacaktır.

Buna ek olarak satış büfemizin  çalışma saatlarını  değiştiriyoruz.  Temmuz’un biri itibariyle gece 04.00 ile 22.00 saatleri arasında  faaliyet göstereceğiz.   Taşova’daki satış  büfesi sayımızı   üçe çıkarmak için  çalışmalara  başladık.

2 büfe daha  açarak  hemşehrilerimize daha da yaklaşacağız.  Köylerde de fiyatları düşürmek icin  çalışmalarımızı  hızlandırdık  muhtemelen  kısa sürece  içerisinde öncelikli belirlediğimiz 5 köyde yine kendi büfelerimiz aracılığıyla halkımızı   ucuz ekmek ile buluşturacağız.   63 tane  köy var yetiştİremediğimİz  ulaşamadığımız noktalar olacaktır.  Bizim yetişemediğimiz yerlerde bizimle  çalışmak isteyen bakkalların  veya esnaf arkadaşların  iletişime   geçmesini isteyeceğiz. Hizmetimiz  bir  şekilde fiyatı düşürebilmek  için. Su an her yerde 1,5 çünkü .Günlük  40.000 ekmek kapasitemiz mevcut.” KAYNAK. TAŞOVA.NET

Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

16,840BeğenenlerBeğen
170TakipçilerTakip Et
186AbonelerAbone
- Advertisement -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Son Haberler