9.4 C
Ankara
Perşembe, Mayıs 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Bay Bread’den 10 yeni şube

Bay Bread, şube sayısını 2021’de 20’ye çıkarmaya hazırlanıyor. Markanın geliştirdiği teknolojiyle donuk olarak muhafaza edilen ürünlerin, ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcak ve taze olması sağlanıyor.

Toya Makine teknolojisi ile geliştirilen Bay Bread markası, tüketim alanında sağladığı avantajların yanında, unlu mamullerin ön pişmiş halde işletmelere sevk edilmesini sağlayarak hem personel hem de malzeme konusunda önemli tasarruflar sağlıyor.

Toya Makine ve Bay Bread Fırıncılık CEO’su Serdar Yalçınkaya, satış noktalarını 2021 sonuna kadar 20’ye çıkartacaklarını belirterek, “2021 yılında Bay Bread markası altında 10 şube daha açacağız. Geliştirdiğimiz teknolojiyle ön pişirilmiş donuk muhafaza edilen ekmek, poğaça, çörek, simit gibi geleneksel tatlarımızın mağazalarda pişirilerek her zaman tüketicinin beklentileri doğrultusunda sıcak ve taze olmalarını hedefliyoruz. Böylelikle satış yerlerinde tüketici taleplerine cevap vermeyen ürünler nedeniyle oluşan israfın da önüne geçerek, ülke ekonomisine destek olabileceğimize inanıyoruz” dedi.

Geliştirdikleri teknoloji ile simit, ekmek, börek vb. tüm ürünlerin hepsinin aynı anda 8 dakikada ve aynı derecede pişirildiğini belirten Yalçınkaya; “Bu ülkemizde bir ilk, teknolojimiz ile unlu mamuller sektöründe yüzde 35 enerji verimliliği de sağlıyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Bay Bread: Katkı maddesi içermeyen doğal ve yerel malzemeler kullanarak geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Bay Bread, ilk şubesini Mart 2017’de açmıştır. Bay Bread, stratejik lokasyonlarda açılan yeni mağazaları ile büyürken, deneyimli ve işini aşkla yapan kadrosu ile marka kimliğini en iyi şekilde yansıtarak “Yeni Nesil Fırıncılık” konseptini hayata geçirmektedir. Ayrıca yeni nesil pazarlama, ürün formları ile evlerde ve iş yerlerinde donuk olarak muhafaza edilen ve ihtiyaç halinde pişirilerek her zaman sıcacık ve tazecik tüketilebiliyor. Klasik fırıncılık anlayışını daha ileriye taşıyan; ekmekten tatlıya, çay ve kahveden dondurulmuş ürünlere uzanan geniş ürün gamına ek olarak, yeni lezzetlere de öncü olmak için var gücüyle çalışmaktadır. Bay Bread, Ümraniye’de yer alan fabrikada tüm ürünlerini son teknolojiyi kullanarak, gıda mevzuatına ve yüksek kalite kontrol standartlarına uygun hijyenik koşullarda üretmektedir. Türkiye’de bir ilke imza atan imalat modeliyle amaçlanan ülkemizdeki üretim verimliliğini en yüksek seviyeye ulaştırarak sektörün rekabet gücünü artırmaktır.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sosyal Medya

16,840BeğenenlerBeğen
171TakipçilerTakip Et
186AbonelerAbone
- Advertisement -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Son Haberler